Гроші

На Прикарпатті у червні подешевшали яйця, а подорожчали хліб і олія

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За даними Державної служби статистики, споживчі ціни в червні 2018 року порівняно з попереднім місяцем в Україні не змінилися. Водночас на Прикарпатті ціни підвищилися на 0,1%, а з початку року зросли на 4,4% та 4,6% відповідно. подешевшали

У червні зниження споживчих цін на 0,9–0,1% зафіксовано у Херсонській, Кіровоградській, Закарпатській, Миколаївській, Донецькій, Житомирській, Луганській, Тернопільській, Вінницькій, Львівській, Полтавській, Сумській, Черкаській, Чернігівській областях, пише сайт ОДА.

Приріст споживчих цін на 0,1–0,6% спостерігався у Івано-Франківській, Хмельницькій, Чернівецькій, Київській, Харківській, Волинській, м.Києві та Запорізькій областях.

На споживчому ринку області у червнціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,3%.

Найбільше (на 6,0%) подешевшали яйця. На 3,1–0,5% знизилися ціни на фрукти, молоко та молочні продукти, рис, м’ясо птиці, яловичину, цукор, продукти переробки зернових.

Водночас на 1,7%–0,5% подорожчали свинина, хліб, овочі, маргарин, соняшникова олія, риба та продукти з риби, безалкогольні напої.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,3% в основному за рахунок подорожчання тютюнових виробів на 2,6%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,3% в основному спричинено подорожчанням проїзду у залізничному пасажирському транспорті на 12,4%.

У сфері зв’язку ціни зросли на 1,4%, що пов’язано з подорожчанням місцевого телефонного зв’язку на 4,2% та послуг Інтернету – на 3,9%.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.