Гроші

На облаштування території навколо міського озера у Франківську витратять 23 мільйони

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п‘ятницю, 15 лютого, департамент житлової, комунальної політики та благоустрою оголосив на онлайн-платформі Prozorro дві закупівлі з облаштування території навколо міського озера у Франківську.

Один – на ІІ-гу чергу робіт з очікуваним бюджетом у 18 мільйонів. За ці гроші планують провести  асфальтування, влаштування тротуарів та облаштування оглядового майданчика. Інший – на  IІІ-тю чергу вартістю у 5,5 млн грн для благоустрою території.

Своє бачення облаштування території навколо озера департамент житлової, комунальної політики та благоустрою презентував ще рік тому. Там були бігові доріжки зі спеціальним поліуретановим покриттям, велодоріжка (від парк-готелю до вулиці Гурика), пляжі з дерев’яними помостами, тераси, продовження пірсу, дерев’яна алея на воді, різні спортмайданчики та нові вуличні меблі.

За умовами тендеру на роботи II черги за 18 мільйонів планують зробити дорогу від “Парк-готелю” до провулку Матросової, облаштувати стріт-больний майданчик, прокласти велодоріжки від оглядового майданчика до “Парк-готелю” та від з‘їзду з озера до вулиці Гурика.

Також передбачене влаштування тротуарів, бігової доріжки і оглядового майданчика. Встановлять сміттєві урни,  дерев‘яні лавки і бетонні квітники.

До теми: У Франківську проекти навколо міського озера раптом запахли криміналом

Очікувана вартість асфальтування – 4,6 мільйони, влаштування тротуарів розділене на два лоти у 3,6 та 6,5 млн, а очікувана вартість оглядового майданчика – 3,3 млн грн. Пропозиції прийматимуть до 3 березня. Дати аукціону поки немає.

У тендерній документрації на роботи  III черги – благоустрій території, передбачено вирівнювання та влаштування партерних, мавританських та звичайних  газонів. Також підрядник має висадити 60 кленів Фірмана та 15 кулястих кленів. Аукціон запланований на 5 березня. Очікувана вартість робіт 5 575 980 грн.

Нагадаємо, на прикінці минулого року на міському озері Франківська облаштували станцію для моржів за 980 тис грн.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.