Гроші

На ліквідацію наслідків негоди на Прикарпатті необхідно понад 400 млн грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Особливо значних матеріальних збитків завдала стихія 20-21 травня . Від сильних дощів постраждали сім районів, троє міст та чотири об’єднані територіальні громади.

За попередніми даними на відновлення постраждалих об’єктів потрібно понад 400 млн грн.

До теми: Коли прибуває вода. Як у Тисмениці люди дають собі раду після повені (ФОТО)

Стихія, яка пройшла 20-21 травня попередньо визначена як надзвичайна ситуація регіонального рівня. 23 травня ми звернулися до Кабінету Міністрів України з проханням виділити 100 мільйонів гривень з резервного фонду Державного бюджету для проведення найнеобхідніших відновлювальних робіт, – розповіла заступниця голови ОДА Марія Савка.

До теми: Негода наробила шкоди. На Прикарпатті рахують збитки від дощів (ФОТО)

В свою чергу перший заступник голови обласної ради Василь Гладій наголосив що обласна рада буде реагувати на всі звернення щодо внесення змін до обласного бюджету, щоб допомогти врегулювати ситуацію. Наразі з резервного фонду обласного бюджету готові виділити 1,2 млн грн.

“Там, де є надзвичайна ситуація місцевого рівня, ми можемо допомогти за рахунок коштів резервного фонду обласного бюджету, а також через наші обласні програми. Однак там, де є надзвичайна ситуація регіонального рівня, важливо зосередитися на оформленні документів, які будуть передаватися в уряд для фінансування з державного бюджету“, – зауважив Василь Гладій.

До теми: На Прикарпатті дощитиме ще два тижні. Рятувальники працюють цілодобово (ФОТО)
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.