Гроші

Марцінків хоче залучити до ремонту доріг у Франківську турецькі компанії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На поточний ремонт у  2019 рік в міському бюджеті для МДК заклали 18 млн. грн. З техніки на підприємстві – два нові катки.

А на капремонт магістралей, за словами Марцінківа, треба 300 млн грн. Про це йдеться на сайті мера.

За словами Віталія Бурка, керівника КП «Муніципальна дорожня компанія», найгірша ситуація зараз з вулицями Незалежності, частиною Галицької, Івасюка, Надрічна, Тисменицька, Коновальця, Незалежності.

“Всі головні магістралі потребують капітального ремонту. На їх капремонт слід шукати додаткові кошти – як мінімум, 300 млн. грн, – говорить міський голова Руслан Марцінків. – Ми знаємо, що у Львові та Києві активно працюють турецькі компанії і зараз ведемо переговори з керівниками. Ми готові до співпраці. Головне, аби вони гарантували якість, особливо на капремонт”.

Цього року у Франківстку планують ремонтувати Івасюка, Автоливмашівську. Також обіцяють доробити минулорічні проекти, зокрема вул. Мазепи.

Віталій Бурко розповідає, що нині МДК асфальтує вибоїни від 5 см. Для ямкового ремонту компанія має 35 тон асфальту, в день витрачають близько 3-х тон. Цьогоріч на поточний ремонт у 2019 році в міському бюджеті для МДК заклали 18 млн. грн.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.