Гроші

Київська фірма хоче видобувати на Прикарпатті нафту та газ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Приватна фірма хоче отримати дозвіл на користування надрами на Прикарпатті. Йдеться про нафтогазові родовища в Надвірнянському районі.

Про це повідомили у п’ятницю, 30 листопада, на засіданні комісії облради з питань екології та раціонального природокористування, пише Репортер.

Товариство з обмеженою відповідальністю “ДІСАНС” звернулося до облради щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами Північно-Татарівської площі, що знаходиться у Надвірнянському районі Івано-Франківської області.

У проекті рішення зазначається, що дозвіл кампанії потрібен для “геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти та природного газу”.

“Ми хочемо видобувати копалини на території області. Ми провели всі необхідні експертизи. Будуть створені робочі місця. З громадою ми знайшли спільну мову”, – каже представник компанії Володимир Дума.

Екологічна комісія попередньо погодилась надати компанії відповідні дозволи, однак це питання ще розглянуть на сесії обласної ради.

До слова, ТОВ “ДІСАНС” була зареєстрована у Києві  7 липня 2017 року. Нині її керівником є Сливко Дар’я Сергіївна.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.