Гроші

Класика, смарт, еліта: які квартири та чому найпопулярніші нині у Івано-Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У розпалі зимових свят іванофранківці якраз і шукають найвигідніші пропозиції на ринку нерухомості. Адже саме в цей час більшість будівельних компаній запроваджує акційні знижки на квартири.

Аналітичний центр будівельної компанії «Благо» уклав рейтинг найпопулярнішої нерухомості в 2019 році.

Класика

Незмінним фаворитом серед новозбудованого житла є класичні одно- та двокімнатні квартири комфорт-класу. Класику обирають молоді сім’ї, оскільки доброякісне планування такої квартири передбачає наявність особистого простору для кожного члена родини.

Активним попитом у цьому сегменті користуються житлові комплекси в окремих мікрорайонах з розвиненою внутрішньою інфраструктурою та зручним транспортним сполученням. Серед лідерів – ЖК «Паркова Алея», Comfort Park, Manhattan, містечко «Соборне».

Смарт-квартири

Малогабаритні «розумні» квартири з функціональним плануванням стали популярними серед інвесторів у 2018-му й досі не втрачають позицій.

Завдяки зручному розташуванню в центрі міста, європейським принципам організації простору, що дозволяє економити на комуналці, постійними клієнтами є молодь, холостяки, молоді пари та пенсіонери. Найкращим представником цього типу житла є ЖК Manhattan.

Стабільним попитом користуються квартири бізнес-класу з високими вимогами до якості та розташуванням у центрі міста. Чималу цікавість привернув до себе новий проект від БК «Благо» на вулицях Коновальця і Сахарова.

Елітне житло

Як свідчить статистика, 4-5 % продажів становить нерухомість преміум-класу. Інвесторів цікавлять пентхауси та елітні апартаменти у центрі міста з підземним паркінгом, найкращими характеристиками будівництва, безпекою та облаштуванням території.

Одними з найкращих елітних комплексів міста є ЖК Parus і Royal Hall від будівельної компанії «Благо».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.