Гроші

“Івано-Франківськгаз” перевірив близько 50 тисяч лічильників.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Минулого року “Івано-Франківськгаз” перевірив близько 50 тисяч лічильників. З них сім тисяч не пройшли повірку та потребують заміни.

Натомість держрегулятор НКРЕКП передбачив кошти на придбання лише 4,4 тис. приладів обліку для заміни, інформує прес-служба приватного акціонерного товариства.

В тарифі на розподіл передбачено гроші на перевірку та ремонт лічильників – 1,5 млн. грн. Однак, лише за перевірку минулого року сплатили близько 1 млн. грн., ще стільки ж – за ремонт заводу-виробнику.

Повірка самого приладу обліку здійснюється у сервісних центрах ПАТ «Івано-Франківськгаз» спільно з представниками Держспоживстандарту. За виконання цієї роботи газорозподільна компанія представникам державного підприємства платить «Івано-Франківськстандартметрологія».

«Щороку кількість лічильників, які підлягають повірці та ремонту зростає, натомість збільшення витрат на це  держрегулятор вже третій рік не переглядає. Це призводить до того, що  газорозподільна компанія не в змозі забезпечити ремонт всіх приладів обліку споживачів», – розповідає технічний директор ПАТ «Івано-Франківськгаз» Ігор Височанський.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.