Гроші

Івано-Франківська область перша в Україні за темпами росту будівництва

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За перші шість місяців 2018 року українські підприємства вже виконали будівельні роботи на суму 48 млрд грн. Івано-Франківська область – серед лідерів.
 Індекс будівельної продукції по відношенню до аналогічного періоду 2017 року – 102,8%. Про це пише прес-служба Івано-Франківської ОДА.

«За перші 6 місяців 2018 року будівельні підприємства України вже виконали роботи на 48 млрд грн. Це майже на 3% більше, ніж за півроку минулого року. Це означає, що будівельна галузь продовжує стабільно розвиватися і демонструвати позитивний результат. Маю надію, що протягом року ця тенденція збережеться», — каже Лев Парцхаладзезаступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

За підсумками звітного періоду індекс будівництва інженерних споруд склав 107,5%, будівель – 98,8%. З них житлових – 97,7%, нежитлових – 100%.

Серед регіонів, лідерами за обсягами виконання будівельних робіт стали Одеська область (5,7 млрд грн), Дніпропетровська область (5 млрд грн), Харківська область (5 млрд грн) та м. Київ (11 млрд грн). Лідери за темпами росту – Івано-Франківська (141,5%), Одеська (133,8%) та Чернівецька (122,4%) області.

Нове будівництво, реконструкція та технічне переоcнащення становили 78,6% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, капітальний і поточний ремонти – 12% та 9,4% відповідно.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.