Гроші

Франківський Карітас видасть обладнання учасникам проекту з самозайнятості на 650 євро

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 18 липня, об 11:00 БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» (вул. Крихівецька, 102) організовує видачу обладнання учасникам проекту з самозайнятості для започаткування власної справи.

Обладнання отримають учасники, які успішно захистили свої бізнес-плани. Розмір гранту становить 650 євро. Про це повідомили у прес-службі Карітасу.

Отриманню грантів передувало навчання – тренінги та консультації. Серед тих, хто успішно захистили бізнес-плани, є й внутрішньо переміщені особи, й учасники АТО і місцеві мешканці.

Олександр Доронюк – учасник АТО. Після повернення зі сходу вирішив розпочати власну справу. Взявся за сушіння та продаж деревини. Орендує приміщення, де обладнав цех. Для роботи чоловіку був необхідний твердопаливний котел. В планах – офіційно зареєструватися, як приватний підприємець.

Інна Денисова – внутрішньо переміщена особа, переїхала з Донецька. Там працювала вчителем у школі. В Івано-Франківську не змогла влаштуватися на роботу, однак вирішила зайнятися репетиторством, у тому числі і онлайн – по скайпу. Для роботи необхідні ноутбук та графічний планшет.

Гранти з самозайнятості для започаткування власної справи отримають 37 осіб, серед них 24 внутрішньо переміщених осіб, 3 учасника АТО та 13 місцевих мешканців.

На першому етапі обладнання отримають восьмеро людей. Видача буде продовжуватися протягом двох місяців. Надалі працівники Карітасу здійснюватимуть супровід та моніторинг підприємців-початківців заради успішного розвитку їхнього бізнесу.

Карітас Івано-Франківськ реалізовує проект «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні» в Івано-Франківській області за підтримки Міжнародної організації з міграції за фінансування уряду Німеччини через німецький банк розвитку KfW.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.