Гроші

Франківських підприємців кличуть на чесну розмову про тендери ProZorro

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Зустріч відбудеться у четвер, 29 листопада у торгово-промисловій палаті на Теодора Цьоклера 9А. Початок о 10:00.

Провідні експерти з публічних закупівель у ProZorro на прикладах реальних кейсів поділяться історіями успіху та провалів.

Читайте також: Відкриття святкових ялинок у Франківську обійдеться у 80,8 тис грн

Під час воркшопу «ProZorro:Чесна розмова про тендери» організатори обіцяють розповісти про  про стратегії успішних заявок на тендер,  як “читати” тендерну документацію правильно. А також –  про досвід успішних кейсів та прикрих провалів учасників тендерів. Та  як вчасно та правильно протистояти тендерним порушенням.

“Ми поділимось з вами понад 10-річним досвідом роботи із закупівлями та тендерними процедурами, а також навчимо чесно перемагати в закупівлях та відстоювати свої права перед замовником”, – обіцяють організатори.

Спікери заходу:

Мирослав Сімка, керівник Центрів компетенцій DoZorro та ProZorro на Львівщині, голова правління Центру Громадського Моніторингу та Досліджень, має 11 років досвіду роботи в сфері закупівель.

Юрій Кузько, керівник Центрів компетенцій DoZorro та ProZorro на Тернопільщині та Закарпатті, виконавчий директор ЦГМД, має 12 років досвіду роботи в сфері закупівель.

Участь у заході безкоштовна за  умови попередньої реєстрації. Заявку потрібно заповнити за посиланням.  Прийом заявок – до 27 листопада включно. Кількість місць обмежена.

За додатковою інформацією звертайтесь до спікера Юрія Кузька за тел +380677467373 чи на пошту centergmd@gmail.com

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.