Гроші Світ

Джон Макафі пообіцяв 100 тисяч доларів кожному, хто залізе в його криптогаманець

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Джон Макафі, засновник антивірусної компанії McAfee, заявив, що виплатить 100 тисяч доларів тому, хто зможе зламати його “невразливий” гаманець Bitfi.

Правда, щоб поборотися за приз, потрібно заплатити 50 доларів, пише НВ з посиланням на The Next Web.

Аби спробувати зламати Bitfi, його потрібно спочатку купити, а також додатково заплатити $50, щоб завантажити в гаманець криптовалюти.

“Всім скептикам, які заявляють, що “ніщо не можна зробити невразливим для злому”, і хто не вірить, що мій гаманець Bitfi – це справді перший незламуваний пристрій в світі… Даю нагороду 100 тисяч кожному, хто зможе його зламати. Нехай гроші кажуть, а базіки йдуть лісом”, – заявив Макафі в своєму блозі.

Цікаво, що маркетингова команда Bitfi була змушена швидко реагувати на пост Макафі і публікувати офіційні правила розгриша коштів. Зокрема, учасникам необхідно надати суду докази того, що криптогаманець порожній. Ще одна вимога розробників – всі спроби злому повинні бути публічними.

“Ми твердо віримо в цінність щедрості. Ця програма бонусів не призначена для того, щоб допомогти Bitfi ідентифікувати уразливості безпеки, оскільки ми вже заявляємо, що наша безпека є абсолютною і що гаманець не можна зламати”, – підкреслили розробники.

Журналісти відзначають, що цей спосіб тестування і залучення уваги не новий – в червні користувач отримав понад 120 000 доларів за тиждень, відшукавши уразливості в мережі EOS.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.