Гроші

Чотири школи у Франківську зроблять енергоефективними

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Управління капітального будівництва міськвиконкому використає для цього частину коштів кредиту, отриманого від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО).

Кошти НЕФКО частково спрямують на оплату витрат з проекту “Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Івано-Франківська”, пише Курс.

Йдеться про капітальний ремонт задля модернізації системи утеплення та вентиляції (рекуперації тепла) в чотирьох школах Івано-Франківська: НВК “Школа-гімназія №3”, ЗШ №8, ЗШ №13 та ЗШ №22.

Управління капітального будівництва Івано-Франківського міськвикнкому як замовник капітального ремонту закладів освіти оприлюднило запрошення до участі в тендері. Замовник запрошує підрядників подавати свої запечатані тендерні пропозиції для отримання такого контракту, що фінансуватиметься коштами кредиту НЕФКО.

Реалізація інвестиційного проекту “Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери” включає роботи зі здійснення ремонту міжпанельних швів фасадів, заміни вікон та дверей, встановлення локальних систем вентиляції та відновлення систем вентиляції, монтаж додаткових щитків та автоматів для підключення систем вентиляції та рекуперації повітря, монтаж мереж електропостачання та інші роботи.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.