Гроші

10 прикарпатських ОТГ отримають допомогу в створенні і модернізації ЦНАПів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Днями у Києві відбулася конференція «Початок нового партнерства: перші результати та церемонія підписання меморандумів».

У заході взяли участь більше 400 представників громад, обласних державних адміністрацій, профільних та галузевих асоціацій тощо.

Під час конференції 122 громади з 24 областей України підписали меморандуми про початок роботи з виконавцями Фази впровадження програми «U-LEAD з Європою» в частині створення та модернізації Центрів надання адмінпослуг (ЦНАП), інформує Репортер з посиланням на ГК.

Найбільше меморандумів укладено із прикарпатськими громадами: Верхнянською, Витвицькою, Дзвиняцькою, Матеївецькою, Рожнівською, Ямницькою сільськими ОТГ та Більшівцівською, Брошнів-Осадською, Ланчинською, Печеніжинською селищними ОТГ.

Відповідно до меморандумів протягом дев’яти місяців у цих 10 громадах області буде створено чи модернізовано ЦНАП. Вони отримають комплексну підтримку від Програми – експерти допоможуть громадам як інституційно, так і фізично (техніка, програмне забезпечення, меблі, дизайн-плани, спеціальні види допомоги тощо). У результаті – мешканці отримають доступ до якісних адміністративних послуг.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.