Світ

Топ-10 місць на планеті, де не користуються мобільним зв’язком (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Філіппіни, Індія, Антарктида, Ферерські острови мають місця, куди не дістає мобільний зв’язок. Вони вражають своєю красою та підходять людям, які хочуть побути наодинці.

«У XXI столітті, здавалося б, мережа мобільного зв’язку повинна бути всюди, але, як показує практика, в деяких місцях це просто неможливо. І мова йде не про кімнату в вашому домі, а саме про віддалених куточках нашої планети», – пише, GazetaUA з посиланням на Телеграф і демонструє підбірку знімків місць у світі без мобільного зв’язку.

Мулі на Фарерських островах має непередбачувану погоду, ресурсів, необхідних для життя, практично немає. Хоча це не бентежить 4 місцевих жителів. Про якісь комунікації мова не йде.

Гораі, Індія. Село, в якому весь спосіб життя побудований на медитаціях. Тому з телефонами, планшетами та іншими гаджетами вас сюди не пропустять. Тут є чіткий розпорядок дня без зв’язку.

Оймякон, Якутія. Селище – найхолодніше населене місце на планеті, була зареєстрована температура -71 ° С. Мобілки тут замерзають. Зв’язок жителів із зовнішнім світом дуже не частий, літаки прилітають тільки влітку.

Isla de Socotra, Yemen

Острів Сокотра, Індійський океан. Острів повністю ізольований від зовнішнього світу, тому тут можна зустріти незвичайні рослини. На Сокотрі проживає близько 42 тисяч місцевих жителів. Незважаючи на таку кількість, благ цивілізації тут немає.

Sea Gypsies

Вайан Лаут, Філіппіни. Місцевих жителів називають морськими циганами. Бо більшість свого життя проводять в плаваючих будинках, дуже рідко ступають на берег.Тут немає ні питної води, ні електрики, а зв’язок зі світом – велика рідкість.

Станція «Академік Вернадський», острів Галіндез, Антарктика. Єдина українська станція в Антарктиці. Зв’язок із зовнішнім світом здійснюється тільки за допомогою супутника, а швидкості інтернету не завжди вистачає навіть для відправлення електронного листа.

Острів Піткерн, Тихий океан. Населення острова Піткерн – 50 чоловік. Мобільного зв’язку, інтернету або чогось ще, пов’язаного з цивілізацією, немає. Контакт із зовнішнім світом підтримується тільки за допомогою корабля, який відвідує острів раз на місяць.

Моту, Китай Регіон. Моту знаходиться в Тибеті, місцеві буддисти вважають його священним. Дістатися туди дуже складно, 200-метровий підвісний міст і вічна мерзлота стають на шляху. Район абсолютно не заселений, тому фауна тут дуже незвичайна.

Грін Бенк, США, Західна Вірджинія. Місто, в якому розташований найбільший телескоп. Тут заборонено використовувати будь-які пристрої з електромагнітними випромінюваннями. У цей список потрапляє мобільний зв’язок, Wi-Fi та рація.

Кіфука, Демократична Республіка Конго. Одне з найнебезпечніших місць в світі. Згідно зі статистикою, на один квадратний кілометр потрапляє 158 ударів блискавки в рік. Користування будь-яким електронним пристроєм можна прирівняти із самогубством.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.