Ганна Крисюк

Цього разу «Репортер» відзначає людиною тижня Ганну Крисюк, радника міського голови з молодіжної політики. За моторність і те, що завчасу подбала про місце під сонцем. У вівторок, 6 липня, Михайло Вишиванюк призначив її головою молодіжної адміністрації.

Оскільки не за горами місцеві вибори, то ймовірно, що з посадою радника міського голови пані Ганні доведеться розпрощатися. Тож, довго не думаючи, вона вирішила «взяти» й область. Певно, було не складно. Бо ж сама про себе Ганна каже, що «не остання людина в місті».

Дарма, що вся її діяльність як радника з молодіжних питань зводиться до організації конкурсів красунь та красенів Івано-Франківська, а також кількох благодійних акцій, що приносять користь та додають їй популярності. Дарма, що вона не пройшла школу жодної з молодіжних організацій, якими тепер нібито опікується.

Правда, на зорі її кар’єри таки була участь у проекті «Молодь та влада», після чого вона стала заступ­ником тодішнього голови молодіжної адміністрації Андрія Лиса. Звісно, можна списати на те, що не вистачає часу. Адже Ганна ще займається проектом «Школа Влада Ями», яку вона відкрила саме завдяки «батьківській» підтримці мера.

Кажуть, що Ганна вже добралася і до пластунів – планує створити на місцевому рівні організацію «Скаути України». Можна собі уявити, як невдовзі замість проводити вишкіл і навчання дітей в національному дусі, Аня організує адаптований проект «скаутська красуня».

А от у понеділок вилетіла і перша ластівка головування Ганни Крисюк в молодіжній ОДА – акція «Миємо машини заради життя людей». Що буде далі, й подумати страшно…

Поділитись
Рекомендовані статті

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>