Газета Гроші

Навіщо забудовникам у Франківську програми розтермінування і що з того покупцям

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Кожна молода сім’я мріє про власний дім. Але в умовах економічної кризи та високих кредитних ставок більшість людей втратили надію придбати житло. Пожвавити ситуацію на ринку нерухомості взялися самі забудовники, які зацікавлені у цьому не менше, ніж покупці.

Запровадивши безвідсоткове розтермінування, девелопери дали шанс тисячам молодих сімей придбати квартиру. Деталі програми розтермінування розповів Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

Метою програми розтермінування є безпосередній контакт забудовника з клієнтом, зацікавлення його перспективою купівлі нерухомості на вигідних умовах та збільшення власної конкурентоспроможності на ринку. Покупець, який вирішив придбати квартиру шляхом розтермінування, отримує ряд переваг.

Без банків та іпотек

Щоб отримати банківський кредит, потрібно зібрати пакет документів, довідку про доходи, а віковий поріг стартує від 25 років. Процентна річна ставка починається з позначки 18 %. Наважитись на жорсткі умови готовий далеко не кожен.

Забудовник натомість пропонує безвідсоткову виплату та фіксовану суму за квадратний метр, яка не зростатиме в період завершення будівництва. Таким чином покупець отримує 24 місяці для виплати коштів, щомісячно або щоквартально.

На будь-який смак

Програма розтермінування діє на початкових етапах зведення будівлі. Тому покупець має можливість вибрати поверх, метраж, планування, панораму, індивідуальний дизайн. До моменту здачі проекту в експлуатацію вибір залишається мінімальний.

Приємна ціна

На етапі котловану ціна за метр невисока, а різниця між стартовою і фінішною вартістю сягає 30 %. Таким чином бюджет молодої сім’ї не страждає від збільшення витрат, а темпи погашення виплат можна запланувати наперед.

Без ризиків

Важливо обрати надійного та перевіреного забудовника, який має успішний досвід будівництва, реалізовані проекти та позитивні відгуки. Це допоможе уникнути ризиків і додасть певності у власному виборі.

Придбати квартиру в Івано-Франківську за програмою розтермінування можна у ЖК «Паркова Алея», «Comfort Park», Містечко «Соборне» та у модерному районі Manhattan.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.