Газета Гроші

Коли краще купувати квартиру у Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
«Квартирне питання» для українців в останні роки особливо актуальне. Інвестувати в нерухомість не просто модно, це, насамперед, надійне капіталовкладення та розумна фінансова альтернатива.

Ринок нерухомості пропонує розмаїття квартир – від економ- до еліт-класу. І першочерговим завданням кожного покупця постає вибрати між житлом новозбудованим і тим, що перебуває на стадії будівництва. Про особливості та переваги кожного етапу розповів Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

Обираючи нерухомість, спершу треба ознайомитися з репутацією забудовника, його попередніми проектами та документацією, яка засвідчує прозорість діяльності фірми. Наступним кроком є вибір житлового комплексу та квартири. У новозбудованому кварталі покупець може «наживо» побачити майбутній дім, його планування, готову інфраструктуру. Це безумовно зручно, адже переїзд у нове помешкання триватиме недовго, та й зведена новобудова свідчить про надійність інвестиції та відсутність деяких ризиків. Однак є певні нюанси, а саме: ціна за метр в рази дорожча, ніж під час зведення будівлі (від початку будівництва до часу введення в експлуатацію ціна зростає до 30 %); обмежений вибір поверху чи кращої панорами, адже більшість квартир зазвичай бронюють заздалегідь.

Покупець, який планує придбати житло на етапі будівництва, зазвичай має певні побоювання щодо надійності такого капіталовкладення. Головне тут – обрати відомого, досвідченого забудовника, який має реалізовані проекти та позитивні відгуки. Отже, визначившись із девелопером, можна планувати час придбання майбутньої квартири.

Зведення будівлі триває приблизно три роки. На початку забудови (котлован) ціна на квартири мінімальна, вибір планування, локації, поверховості – максимально великий, що є безперечною перевагою для клієнта. Спеціалісти радять вкладати кошти в нерухомість приблизно на 18-му місяці будівництва, коли більша частина будівлі вже зведена, а ціна ще не сягла піку.

Такий спосіб підходить людям, що не обмежені в часі, однак обмежені фінансово або хочуть заощадити. Приємним бонусом стане програма розтермінування, що дозволяє сплачувати частинами в період зведення будівлі.

Купити квартиру в Івано-Франківську на етапі будівництва та на вигідних умовах можна у ЖК «Comfort Park», Районі Manhattan та Містечку «Соборне».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.