Соціум Фото

Юні провізори. У франківському медуніверситеті школярі вчилися виготовляти косметику (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 17 квітня, учні восьмого класу школи № 24 вчилися самостійно виготовляти косметичні засоби.

Дітей запросили до Івано-Франківського національного медуніверситету (ІФНМУ) з нагоди 20-річчя фармацевтичного факультету, а також аби ближче познайомити з професією провізора, пише «Репортер».

«Ми хочемо показати, що провізор – це не лише робота в аптеці, а й цікаві дослідження, нові відкриття та великі перспективи, – каже декан факультету Ірина Федяк. – Адже після фармацевтичного факультету студенти можуть працювати у дослідних лабораторіях, судмедекспертами тощо. Наш факультет має хорошу базу для проведення досліджень, виготовлення косметичних і лікувальних засобів».

Під час відвідин ІФНМУ школярі мали змогу створити таку косметичну форму, як скраб. Діти виготовляли його з  цукру, мильної основи, харчових барвників та ароматизаторів.

За словами асистента кафедри Катерини Яцюк, для ознайомлення учнів з виготовленням косметики обрали саме скраб, оскільки це підлітки, і для них зараз важливим є догляд за своєю шкірою, зокрема хороше очищення. А скраб вони потім зможуть робити й самостійно – у домашніх умовах.

Окрім практичного заняття, дітям провели екскурсію кафедрами факультету та смачно нагодували – їм сподобалось. Так, Аня, одна з учениць 8-А класу, каже, що приємно вражена, отримала масу корисної інформації і тепер, якщо їй не вдасться реалізувати себе у спорті, то обов’язково подасться у фармацію.

До речі, до початку ХIX століття виконувати роботу провізора могли лише чоловіки.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.