Культура Фото

У Франківську з’явився казковий мурал, що привертає увагу до велоруху (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У мікрорайоні «Опришівці» з’явився яскравий мурал. Стінопис перетворив сіру стіну будівлі ГРП на вулиці Отця Блавацького на яскраву картинку зі світу дитячих казок.

Місце для нанесення малюнка запропонувала мешканка мікрорайону Інна Брюховецька. Секретар міської ради Оксана Савчук підтримала цю ідею, пише Репортер з посиланням на прес-службу Івано-Франківської міської ради.

До теми: Славкові ляльки

Кожен мурал в Івано-Франківську має своє значення. Малюнок на стіні будівлі ГРП в мікрорайоні «Опришівці» привертає увагу мешканців міста до велоруху й спонукає частіше займатися спортом, кататися на велосипеді й проводити час із користю.

Автор муралу – франківський художник Славко Хоменко. Митець приділив особливу увагу деталям. На самому малюнку є багато символів, які кожен може трактувати по-своєму.

До теми: Франківський художник Славко Хоменко показав істот, які живуть поруч з нами (ФОТО, ВІДЕО)

«Новий мурал повертає віру в казковий світ, кличе дітей до мандрів і заохочує до катання на велосипеді. Ми, батьки, повинні сприяти цьому і разом із нашими дітьми проводити більше часу, розвивати їхню уяву й не забувати дарувати дитинство, яке так швидко минає», – поділилася секретар міської ради Оксана Савчук.

Мурал в Опришівцях – це вже 18-й настінний розпис, ініційований міськрадою.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

 

Comments are closed.