Люди Фото

У Франківську діти-сироти отримали подарунки з Філадельфії (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 14 лютого, франківським дітям сиротам та напівсиротам обласного центру соціально-психологічної реабілітації вручили благодійну допомогу.

Подарунки з усім найнеобхіднішим організували дружина та рідні Віталія Яремчука за підтримки волонтерів української громади Філадельфії (США). Вони є засновниками фонду «Карпатський благочин імені Віталія Яремчука», пише Репортер.

Віталій Яремчук – родом з Івано-Франківська. Він загинув у ДТП на околиці Філадельфії у 2017 році. У пам’ять про нього, його рідні створили благодійний фонд і допомагають дітям.

32 франківських сиріт і напівсиріт отримали подарунки. Крім франківців, минулих вихідних подарунки отримали діти з Микуличина та Татарова.

Загалом, допомогу вручили 68 дітям з області. Дітям вручили рюкзаки, одяг, взуття та канцтовари. Також дітям подарували набори для виготовлення пряників.

Всі подарунки купувала і упаковувала в США дружина Віталія.

”Ці діти найбільше потребують любові. У них нелегка доля. Наш фонд допомагає всім: діткам, які хворіють, не можуть купити ліки. Ми вибираємо інтуїтивно”, – каже член фонду Оксана Пазенюк.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

 

Comments are closed.