Світ Соціум Фото

Купе з умивальником, душ та пеленальний стіл. “Укрзалізниця” запустить нові вагони за маршрутом Київ – Відень (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Нові вагони «Укрзалізниці» почнуть курсувати після того, як їх сертифікують у Європі.

Нові вагони на замовлення «Укрзалізниці» будує Крюківський вагонобудівний завод. Їх планують запустити на новий маршрут Київ-Відень-Київ. Про це у мережі повідомив Євген Кравцов, голова правління АТ “Укрзалізниця”.

“Не лише купе, СВ, а й вагони для міжнародного сполучення габариту РІЦ замовили на 2019-й. З відмінностей від класичних вагонів: у кожному купе є окремий умивальник, у вагоні є душ та пеленальний стіл для немовлят”, – повідомив Кравцов.

На черзі – отримання дозвільних документів на курсування до країн ЄС і зустрічі з угорськими та австрійськими залізничниками, додає Євген Кравцов.

Довідково: вагони габариту RIC тип WLABm призначені для міжнародних перевезень між колією 1524 мм та 1435 мм. РІЦ розшифровується як Regolamento internazionale per le Carroze, що означає – міжнародний стандарт пасажирських вагонів.

Крю́ківський вагонобудівни́й завод — одне з найбільших і найстаріших машинобудівних підприємств в Україні, що спеціалізується на виробництві транспортних засобів, у першу чергу залізничного рухомого складу. Розміщений у місті Кременчук, Полтавської області.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.