Політика Фото

«Будемо допомагати і офіційно, і неофіційно», – міністр про «Бандерівський схрон» (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 29 березня на Прикарпатті з робочим візитом перебуває міністерка у справах ветеранів бойових дій Ірина Фріз.

Зокрема високопосадовиця відвідала Центр реабілітації «Бандерівський схрон».  Ініціатор ідеї і керівник центру Ігор Чернецький провів екскурсію будинком та майстернею, пише Бліц-інфо.

Також керівник волонтерського Центру реабілітації поскаржився міністерці на брак коштів для подальшої роботи «Схрону». Каже, що раніше ще мали якусь постійну підтримку від благодійників, а зараз змушені призупинити прийом ветеранів, бо банально нема грошей на їх утримання.

До теми: Чужих тут не буває. Один день у “Бандерівському схроні” під Франківськом

«До кінця квітня ми ще протягнемо, а далі не знаю, що робити. Повністю закрити брак коштів я не зможу. Навіть якщо щось продам, але не закрию»,- каже Ігор Чернецький.

У свою чергу Ірина Фріз запевнила, що міністерство буде підтримувати такі центри реабілітації.

«Сьогодні я вперше побачила такий волонтерський центр. Це дуже гарний приклад для нас, як має проводитись реабілітація. Наше міністерство може допомогти волонтерам впровадити ту чи іншу програму. Будемо допомагати і офіційно, і неофіційно»,- запевнила Ірина Фріз.

Зараз у центрі живуть і працюють шість ветеранів. Чоловіки розповідають, що їм тут дуже подобається, адже немає суєти і шуму, можна піти в ліс, трохи попрацювати. Втім зауважують, що тут діють і жорсткі правила. Наприклад, табу на алкоголь та роздільний збір сміття.

Варто зауважити, що хлопці вже завершують будівництво майстерні з житловим поверхом. Місцевий священик о. Петро пригадує, що коли хлопці звернулися з ідеєю створення такого центру, він не зміг відмовити і віддав їм свою резиденцію.

«Ми маємо допомагати не тільки тим хто не фронті, але й нашим хлопцям, які повернулися. Коли я звернувся до Митрополита Володимира, він одразу передав сюди ліжка з семінарії. Загалом через нашу стареньку резиденцію пройшли реабілітацію і повернулися до нормального життя вже понад 400 хлопців»,- розповідає отець.

Після екскурсії Ірина Фріз провела неформальну зустріч з ветеранами.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.