Авто

За новими правилами на Франківщині розмитнили майже тисячу автомобілів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Пільговий режим оформлення транспортних засобів на іноземній реєстрації закінчується 22 лютого 2019 року.

З початку 2019 року оформлення у пільговому режимі пройшли 988 транспортних засобів на загальну суму 63,5 млн. грн. митних платежів. Про це повідомили в Івано-Франківській митниці ДФС. розмитнили

Із загальної кількості розмитнених авто – 297 транспортних засобів були на території України з порушенням вимог митного кодексу. За них власники сплатили майже 2,2 млн. грн. добровільного внеску (8500 грн. за кожне авто) Це звільнило їх від адміністративної відповідальності за недотримання вимог митних режимів при ввезенні транспортного засобу з іноземною реєстрацією, строки та умови ввезення якого не дотримані.

З моменту змін у законодавстві митники Прикарпаття оформили 2695 легкових автомобілів, а до бюджету надійшло 165,4 млн. грн. Митне оформлення автівок нині проводиться у всіх підрозділах митного оформлення, розташованих у області.

У 2017 році в Україну завезли понад 958 тис «блях». З них 748,9 тис потрапили до країни в режимі тимчасового ввезення, а майже 210 тис – у форматі транзиту. За даними ДФС,  на 31 січня 2018 року в Україні було понад 425 тис авто з іноземною реєстрацією, з них 246 тис – незаконно.

До теми: Порошенко підписав закони про євробляхи

Нагадаємо, з 25 листопада набрали чинності Закони України від 08.11.2018 року № 2611-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткуванням акцизним податком легкових автомобілів» та № 2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України», що запроваджують новий порядок митного оформлення транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

Передбачено, що на оформлення автомобілів на іноземній реєстрації власникам дається 180 робочих днів. І для авто, які будуть оформлені протягом перших 90 днів, акцизний податок зменшується на 50 відсотків.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.