Авто Світ

Виконком не погодив тарифи на платне паркування біля Ратуші у Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 15 липня, на засіданні виконкому розглянули проект рішення про тарифи на послуги користування майданчиком для платного користування. Йдеться про майданчик із паркоматами, який планують облаштувати на площі Ринок біля франківської Ратуші.

dsc02233

За словами директора комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайла Смушака, це – уточнений проект рішення, а тарифи погодили раніше.

Щодо тарифів, то нагадаємо, для першої зони в’їзд — 4,5 грн, стоїш 1-4 години — по 3 грн. кожна, всі наступні — по 1,5 грн. Також можна буде придбати талон на один день — 30 грн. і на місяць — 297 грн.

Смушак додав, щодо цього питання проводили громадські слухання, у яких брали участь вісім членів, але пропозицію стосовно платного майданчика та тарифів на його користування не підтримали.

“Соболик, Борзов, Кривень, Гаврилюк – це половина членів громадських слухань, – каже член виконкому Вадим Войтик. – Я згоден, що треба обмежити в’їзд транспорту у центральну частину міста. Центр міста потребує змін і звісно веледоріжок та паркоматів, але з цим проектом рішення не згоден. Лише вчора прийняли закон про відеофіксацію порушень паркування. Пропоную ще почекати з цим рішенням”.

Члени виконкому також пропонували повторно провести громадські слухання, аби таки переконати їх членів у доцільності прийняття такого рішення виконкомом.

Врешті члени виконкому одноголосно утримались від прийняття рішення.

До речі, вартість такого проекту платного паркування немала — у департаменті порахували, що це коштуватиме приблизно 1,19 млн. грн.

Write A Comment