Авто

Уряд спростив розмитнення “євроблях”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Кабінет міністрів вирішив прискорити процедуру митного оформлення автомобілів на європейських номерах, тимчасово скасувавши обов’язкову екологічну сертифікацію таких авто.

Відповідну постанову прийнято на засіданні уряду 13 лютого, повідомляє Економічна правда з посиланням на Liga.

Зазначається, що якщо в техпаспорті авто зазначено відповідність екологічним нормам, його не потрібно буде вдруге підтверджувати в органах сертифікації.

Читайте: Бляхам лишився місяць. Які черги на франківській митниці та чому обурені водії

Тимчасова відміна сертифікації буде діяти до 24 травня 2019 року, тобто до закінчення дії Тимчасового порядку розмитнення транспортних засобів.

Нагадаємо, водіям автомобілів на іноземній реєстрації дали на розмитнення 180 днів, тобто до 24 травня. Після цього – штраф. У перші 90 днів, до 22 лютого, розмитнити авто можна за півціни.

Аби розмитнити автомобіль, треба мати митну декларацію (її оформлює митний брокер), технічні документи на машину, документи, що підтверджують право власності на транспортний засіб (найчастіше, договір купівлі-продажу) або право ним розпоряджатися та декларувати (доручення), рахунок фактуру або документ, який визначає ціну (тут теж підійде договір купівлі-продажу).

Оформити авто можна на будь-якій митниці України, незалежно від того, де мешкає власник.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.