Авто Фото

У Франківську запрацював новий комунальний маршрут (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Сьогодні в Івано-Франківську стартував четвертий комунальний маршрут – №49 «АС-4 – Набережна».

Він створений на основі раніше чинного маршруту, однак має покращення в схемі руху в двох напрямках: з міста в бік житлового масиву “Паркова алея” – с. Угорники – АС-4 і прилеглих соціальних закладів та зворотньо. Також тепер маршрут буде їхати вулицею Кармелюка, пише прес-служба міського голову Руслана Марцінківа.

“Давно думали відновити цей маршрут, бо були проблеми з транспортним сполученням вулиці Набережної. Крім того, цей мікрорайон стрімко розвивається, збільшується кількість населення, – каже Марцінків. – Зараз комунальне підприємство має в обслуговуванні аж 42 нові автобуси і 4 маршрути”.

У робочі дні на маршруті №49 працюватиме шість великогабаритних автобусів (у пікові години), у вихідні та святкові дні – чотири. Схема та графіки руху доступні на сайті http://if.rozklad.in.ua/ . Вартість проїзду, як і у всіх комунальних автобусах, – чотири гривні.

Також у місті з’явиться п’ятий комунальний маршрут. Його старт запланували попередньо – до 15 квітня. Після запуску нового маршруту зі створенням нових автобусних сполучень КП «Електроавтотранс» робить перерву.

Далі, підкреслив керівник ЕАТ Віталій Голутяк, концентруватимуть увагу на оновленні тролейбусного парку. Так, до кінця року готуються отримати 29 білоруських тролейбусів за угодою з ЄБРР. Також планують придбати ще понад 10 бувших у вжитку машин.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.