Авто

У Франківську визначили кращих гонщиків в автомобільному слалом

Обласний центр Прикарпаття прийняв Перший етап Чемпіонату України з автомобільного слалому. Водночас Прикарпатський автоклуб провів клубні змагання “Станіславська весна-2015”. Участь у змаганнях, що їх організував Прикарпатський автоклуб спільно з Івано-Франківським міськспорткомітетом, взяли більше двох десятків гонщинків, інформує Курс.

Кращий результат серед задньопривідних авто показав франківець Олег Федик, що виступав на Nissan Sibvia. Він пройшов дистанцію за 1 хв. 45 с.

В класі переднопривідних авто гонщики поділилися на дві групи – загального заліку і RPOSport, в якій виступали вже професійні гонщики, призери та переможці попередніх Чемпіонатів України з автослалому.

У загальному заліку найкращий час показала тисменичанка Наталія Федик на Honda CRX.

В групі RPOSport перемогу здобув львів’янин Іван Ракус – 1 хв. 05 с, другим був франківецьВолодимир Власенко – 1 хв. 09 с. Обоє на Honda CRX.