Авто

Сніжитиме й далі. Дорожники Прикарпаття звітують про забезпечений проїзд і складні ділянки дороги

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На перевальних ділянках доріг в Івано-Франківській області невеликий сніг, на інших ділянках – без опадів. Температура повітря -10-4°С, стан покриття переважно засніжений.

Про це повідомляють в укравтодорі на 7:30 23 січня. Дорожники області додають, що станом на 11.00 23 січня на дорогах державного значення проїзд забезпечений.

Дорога Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільский, об’їзна Косова.

У зв’язку з різким ускладненням погодних умов підприємства, що відповідають за утримання доріг, працюють у посиленому режимі. Загалом на 11.00 задіяно 44 механізми, 7 перебувають у режимі чергування, а також 85 робітників, 6 – у черговому режимі.

“Найбільша увага – до перевальних ділянок Прикарпаття. На Вишківському перевалі зокрема працює роторний снігорозкидувач. Адже товщина снігового покриву там – понад 1 м. Посилено чергування і нас пусках-підйомах доріг, – йдеться в повідомленні автодору області. –  Через погіршення погодних умов Служба автомобільних доріг звертається до всіх учасників дорожнього руху бути особливо уважними на дорогах та дотримуватися правил дорожнього руху та подбати про належний стан автотранспорту”.
Інформація про найважчі ділянки доріг для розчищення від снігу та проїзду великовагового транспорту – на сайті автодору. На цих ділянках можливе тимчасове обмеження руху та розміщення тимчасових дорожніх знаків.

Дорога Р-21 Долина – Хуст, Вишківський перевал

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.