Авто

Квест на виживання: через сніг перевали Прикарпаття непроїзні (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На Прикарпатті через сніг нині велика проблема на перевалах. Навіть влітку – там проїхати складно, бо дороги в жахливому стані.

Ями подекуди до півметра. Нині ж взагалі колапс. Під колесами кілька сантиметровий шар льоду та снігова каша. Тож із чотирьох перевалів – два – непроїзні.

Найскладніша ділянка – Кривопільський перевал. Влітку оминути ями та роз’їхатися із зустрічною машиною неможливо. Сніг вибоїни згладжує, але додає аварійності, йдеться в сюжеті Факти ICTV.

Ремонт прикарпатської частини мав би коштувати щонайменше 100 мільйонів гривень. Бюджет усього району – 50 мільйонів. Ремонтувати її самотужки неспроможні.

Усі траси на чотирьох перевалах підпорядковуються Службі автомобільних доріг. Це стратегічні напрямки. Місцеві органи влади ремонтувати їх не можуть.

Торік у Службі вартість ремонту всіх перевалів оцінили майже у 2 мільярди гривень. Гроші виділили тільки на Яблунівський, який і до ремонту був у проїзному стані. А два непроїзних так і залишилися непроїзними, в цьогорічний перелік ремонту доріг вони вкотре не потрапили.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.