Авто

Цікаві факти про автомобілі марки Mercedes

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Bentley, BMW, Ferrari – автомобільних брендів найвищого класу, що прямують українськими дорогами, можна нарахувати немало. Однією з найвідоміших марок є Mercedes-Benz. Однойменна компанія, штаб-квартира якої базується в Штутгарті, займається випуском легкових автомобілів та вантажівок, автобусів та інших видів транспорту. На даний момент торгівельна марка Mercedes оцінюється в 28 мільярдів доларів, що дозволяє їй займати друге місце, лише на незначний відсоток поступаючись бренду Toyota.

Mercedes: з чого починалась історія?

Історія компанії Mercedes бере свій старт з листопада 1890 року. Щоправда на той момент підприємство мало назву Daimler-Motoren-Gesellschaft. Її почесними засновниками є Готтліб Даймлер, Вільгельм Лоренц та Макс Дуттенхофер. Саме ці люди у своїй невеличкій майстерні в 1886-ому році сконструювали першу чотириколісну автівку марки «Мерседес», що була оснащена бензиновим двигуном. У період з 1898 по 1901 рік компанія зусиллями Еміля Єллінека, представника Daimler у Франції, та Вільгельма Майбаха, одного з перших конструкторів автомобілів, стрімко розвивалася. Перші повноцінні автомобілі марки Mercedes з’явилися на світ у 1901 році, а свою назву вони отримали саме на честь доньки Єллінека.

Слід вказати декілька цікавих фактів, що стосуються автомобілів даної марки. Мабуть, велика кількість автомобілістів мріє про модель Mercedes-Benz CLK/LM, що на даний момент є найдорожчою машиною не тільки серед лінійки Mercedes, а й взагалі в історії світового машинобудування. Водію, який захоче придбати дану модель, доведеться викласти не менше півтора мільйонів доларів.

Mercedes: швидкість та безпека

Втім, не менше водіїв віддали б і значно більшу суму за автомобіль марки Mercedes-Benz SSK. Справа в тому, що це авто входить до гоночної серії Mercedes. Ще наприкінці 20-их років XX сторіччя Mercedes-Benz SSK поставив декілька важливих рекордів. Водії, які тоді керували цією машиною, неодмінно займали призові місця на автомобільних змаганнях.

Машини марки Mercedes не тільки швидкі, але й надбезпечні. Водії та пасажири можуть не хвилюватися за свою безпеку під час руху. Аби пересвідчитися в цьому, слід згадати напад на грузинського президента, що стався в 1998-ому році. Терористи випустили по президентському кортежу, який був очолений Mercedes S600, декілька автоматних черг, влучили в нього з гранатомета, однак голова держави все одно залишився цілим та неушкодженим у своїй автівці.

Ці та інші цікаві факти про автомобілі марки Mercedes свідчать, що цей бренд є одним із найвідоміших у світі авто. Придбання машини Mercedes значно підвищить статус будь-якої людини.

Comments are closed.