Акцент

Аналізи на COVID-19 будуть робити у ще одній лабораторії Івано-Франківська

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Івано-Франківський обласний лабораторний центр отримав додаткову лабораторію для проведення аналізів на COVID-19.

У користування центру її передало Головне управління Держпродспоживслужби в області, повідомляє Suspilne.media, пише Репортер.

Це потужна лабораторія, яка дозволяє одночасно робити 96 зразків, звичайно, що повністю її не завжди будемо завантажувати, бо є і технічні характеристики, але щонайменше 50 осіб щодоби ми зможемо перевіряти, – розповів т.в.о. голови ОДА Віталій Федорів на щоденному брифінгу.

Як каже головний санітарний лікар області Руслан Савчук, обладнання дыйсно потужне Зараз його укомплектовують, а завтра почнуть використовувати. Потужність приладів, якими поки що користуються лаборанти, – 22-24 аналізи у день.

У померлої у Франківську породіллі аналіз показав коронавірус – Савчук (ВІДЕО)

За рекомендаціями МОЗ ми маємо давати контрольні зразки для дослідження у лабораторії Центру громадського здоров’я. Таких зразків на даний час пішло 20, і ми очікуємо на результати. З вихідних все навантаження, яке надійшло, вже беремо на себе – тобто левову частку цих досліджень почали проводити на тут, місці. Ми сьогодні підключили лабораторію нашого лабораторного центру. Оскільки зараз працюють два ампліфікатори, то за день вони можуть видавати 22-24 результати лабораторних досліджень, – говорить Савчук.

На лабораторне опрацювання одного аналізу витрачають близько п’яти-шести годин. Перевірка на ампліфікаторі – це завершальний етап дослідження, на який потрібно менше часу, ніж на пробу та підготовку матеріалу. З двох наявних в області робочих апліфікаторів – один отримали сьогодні зранку як благодійну допомогу від власників приватної медичної клініки. Також область очікує на новий ампліфікатор від держави. За сподіваннями Руслана Савчука, він також буде потужністю на 96 досліджень.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.