Афіша

У Калуші на території калійного заводу буде панк-фестиваль

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Фестиваль «Back to Youth» у Калуші проведуть вже вчетверте.

Триватиме він два дні – 12 та 13 квітня. Цього разу буде проходити у кількох нових концептуальних локаціях. Основна частина буде прходити на території колишнього калійного заводу.

Музична частина Back To Youth 2019 відбуватиметься у двох місцях, які будуть відрізнятись, як звуковим контентом, так і атмосферою самого місця проведення. Для гостей виступатимуть майже два десятки гуртів з різних областей.

Також для відвідувачів працюватиме команда кураторів і кілька фестивальних просторів. Окрім музичної програми додадуться спортивні, творчі та соціально активні атракції.

Протягом двох днів насичену програму обіцяють ГО «Інша освіта». У культовій локації Maxwell Pub проведуть цікаві та змісновні обговорення про те, як можна робити круті речі своїми силами навіть в найменших та найдивніших містечках.

В рамках фесту з Чернівців запросили чернівецький самвидав та андерграундний журнал / зін SVAYA СВАЯ. Ідея незалежного альманаху в тому, щоб об’єднувати талановитих людей і створювати спільний творчий простір. Кураторки журналу спеціально приїдуть в Калуш, аби розказати про SVAYA та провести практичний майстер.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.