Афіша

У Франківську втретє пройде “Французька весна”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
“Французька весна” – фестиваль, який щороку організовує Французький інститут в Україні. Зазвичай вона відбувається у містах, де є “Альянс Франез” (“Alliance française”, “Французький альянс”), але в останні роки долучаються й інші міста. У Івано-Франківську фестиваль організовує громадська організація ”Парі-ІФ”.

Цього року перша подія у рамках фестивалю відбудеться 23 березня. Це буде майстер-клас вишивки високої моди від Анастасії Віст, провідної стилістки Будинку Lemarie-Chanel, Париж, Франція. Він буде у торгово-промисловій палаті.

Урочисте відкриття “Французької весни” пройде 4 квітня у галереї “Арт на Мур”. Там буде виставка фотографій “Маленькі безлади світу” за участю автора – французького фотографа Аделін Кейль.

18 квітня у обласній філармонії буде вистава-кабаре “Боріс і Бобі”, а 19 квітня там же – вистава-кабаре “Поезія Жака Превера”. Актори – з Théâtre de l’Imprévu з Орлеану, Франція.

Також 19-20 квітня у кінотеатрі “Люм’єр” буде “Довга ніч короткого метру”, а 20 квітня – показ моди “Французька весна” від школи краси “Ювента”.

Цього року “Французька весна” пройде в 11 містах України.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.