Афіша Соціум

У Франківську пройде авторська екскурсія “Попричасся” – щоб зібрати гроші на лікування Володимира Луканя

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Екскурсія буде у суботу, 23 березня з 10:10 до 12:12 в Івано-Франківську. Організовує подію активіст Олександр Пиндус-Пастух.

Мета екскурсії – зібрати кошти на лікування франківського художника Володимира Луканя, який уже втратив одну ногу.

Подорож буде проходити виключно двічі в рік: у березні та у вересні. Кількість зареєстрованих учасників – лише 12, які мають активні профілі у Facebook.

Розпочнеться екскурсія в Бастіоні, біля фамільного герба Потоцьких (Фортечний провулок, 1), завершиться  – в одному із закладів харчування. Пригощатиме організатор.

Учасникам екскурсії обіцяють прохід через два часові тунелі проміжком в 232 роки, фіксацію двох часових маркерів 2018 року. Також усі отримають подарунок – індивідуальний часовий вказівник на 2020 рік.

“Описати ці точки складнувато, зате дуже просто побачити, тому обовязково їх покажу. Всі вони в центрі міста між “Бастіоном” і “Соткою”, – каже Олександр Пиндус-Пастух. – Як тільки сформується група, то вислухаю всіх 12 людей і їхні побажання розгледіти щось в середмісті. Тільки ви створите наш маршрут. Тільки історичні факти про місто, тільки спогади про людей, які тут жили”.

Щоб зареєструватися на екскурсію, потрібно вписати свій нікнейм у вкладці “Дискусія” на сторінці події. 12 людей, які наберуть найбільше голосів, стануть учасниками екскурсії.

Вартість участі – 100 грн з однієї людини.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Comments are closed.